Користувачів: 0
Головна » 2014 » Квітень » 7 » Змагаються юні футзалісти та баскетболісти
10:17 AM
Змагаються юні футзалісти та баскетболісти

Під час весняних канікул у спортзалі Глибоцького ліцею відбувся турнір з футзалу серед шкіл району „Весняний пролісок”. Змагалися 6 команд юнаків 2000 року народження і молодші. Зокрема, у змаганнях взяли участь учні із Глибоцької, Черепковецької, Стерченської, Просіцької ЗОШ, Димківського НВК та Глибоцького ліцею. Перемогу здобули футзалісти із Черепківців, другими стали представники Глибоцької ЗОШ, а третє місце посіли учні Глибоцького ліцею. Переможців та призерів нагородили медалями та грамотами від управління освіти Глибоцької РДА та дирекції Глибоцької ДЮСШ, які, власне, й організували змагання.

Павло ДУТЧАК,
заступник директора
з навчально-тренувальної роботи
Глибоцької ДЮСШ.

Нещодавно закінчився перший етап (районний) чемпіонату України з баскетболу 3x3 серед юнаків і дівчат загальноосвітніх навчальних закладів. У змаганнях, які, до слова відбулись у спортивних залах Глибоцького ліцею та Глибоцької ДЮСШ, взяли участь 14 команд. Серед дівчат перемогла команда Глибоцької ЗОШ. До призової трійки також увійшли представниці Старововчинецького та Глибоцького ліцеїв. До фінальної частини змагань потрапили також баскетболістки Тереблеченської ЗОШ. Серед юнаків тріумфували юні баскетболісти із Глибоцького ліцею. Другу та третю сходинку посіли команди Старововчинецького ліцею та Молодійської ЗОШ відповідно. Четвертою стала команда Глибоцької ЗОШ.