Головна » 2013 » Червень » 21 » Sport
1:16 PM
Sport
Сльози радості і печалі
Дві гри провів днями ФК „Глибока”. Спершу наші футболісти зіграли в гостях матч 1/8 розіграшу кубка області з командою ФК „Чудей-Красна”. Тут глибочани зуміли вирвати перемогу з рахунком 1:0 (м’яч на 45 хвилині забив Василь Чапля). Тепер у чвертьфіналі ФК „Глибока” зіграє у Путилі з місцевою командою.
*   *   *
Вельми прикро завершився для глибочан поєдинок у Великому Кучурові з „Маяком”. Як розповів тренер Микола Лях, наші хлопці на рівні вели майже всю гру з лідером чемпіонату області. Але за 3 хвилини до закінчення матчу стався промах. Воротар глибочан, відбиваючи кулаком сильний удар господарів, потрапив м’ячем у голову свого захисника, після чого м’яч влетів у сітку власних воріт. Отже, ФК „Глибока” зазнав поразки 0:1 і футболісти зі сльозами на очах залишили поле.
Останню гру І кола чемпіонату Буковини ФК „Глибока” проведе вдома з ФК „Черемош” 28 червня.