Головна » 2013 » Червень » 10 » Sport
5:29 PM
Sport
Глибочани уникли поразки під завісу матчу
Календар ігор першого кола чемпіонату області з футболу складений так, що ФК «Глибока» два матчі має провести із командами Новоселиці на селищному стадіоні. Зокрема, перший відбувся 31 травня, де глибочани були дуже налаштовані на перемогу з ФК «Новоселиця».
Власне, початок гри і підтвердив це бажання, бо десь на 25 хвилині Євген Коломієць красивим ударом вразив ворота гостей. Однак новосельчани аж ніяк не хотіли миритись із пропущеним голом. І вже під кінець першого тайму зрівняли рахунок.
Після перерви гості знову повели атаки на ворота господарів. І небезуспішно, бо рахунок став 2:1 на користь ФК «Новоселиця». Тільки під завісу матчу глибочани змогли звести його внічию 2:2. Гол на рахунку Володимира Павлова. Щоправда, не обійшлось  впродовж гри і без помилок суддів, котрі «душили» господарів.
Сьогодні ФК «Глибока» знову зустрічається вдома із командою Новоселиці «Колос-Майя».

Результати ігор чемпіонату району з футболу
I група, IV тур

КФК «Глибока» - ФСК «Молодія»                                          (0 :2 )
ФСК «Колосок» - ФСК «Сучевени»                                                (2:1)
ФСК «Ст.Вовчинець» - ФСК «Чагор»                                (4:0)
ФСК «Опришени» - ФСК «Кам’янка»                                (2: 3)
ФК «Глибока -2» - ФСК «Коровія»                                             (0 :6)
ФСК «Волока» - ФК «Ардан»                                                 (11:2)

Результати матчів V туру, II група
ФК «Опришени -2» - ФК «Мегаполіс»                                   (3: 0)
ФК «Порубне» - ФСК «В.Кузьмин»                                          (1: 1)
ФК «Іва» с.Коровія - ФК «Привороки»                                   (12:0)
ФСК «Тереблече» - ФК «Молодія-2»                                   (6: 0)
ФСК «Станівці» - ФСК «Купка»                                                   (2:1)
ФСК «Турятка» - ФСК «Черепківка»                                                   (5:1)

Переглядів: 477 | Додав: Newday | Рейтинг: 0.0/0