Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » 2014 » Вересень » 26 » Визначились переможці районних сільських спортивних ігор
11:38 AM
Визначились переможці районних сільських спортивних ігор

Відбувся фінал районних сільських спортивних ігор сезону 2014 року. Спортсмени змагались у армспорті, гирьовому спорті, перетягуванні линви, легкоатлетичному кросі. Звання найкращих виборювали також спортивні сім’ї. Поза конкурсом виступили волейболісти (чоловіки та жінки) та футболісти-ветерани Глибоцького району. Змагання приурочили до Дня фізичної культури і спорту.

Перед початком спортивних баталій кращим спортсменам, меценатам та активістам спорту вручили почесні грамоти від імені райдержадміністрації та райради. У церемонії нагородження взяли участь в.о. голови РДА Григорій Тіміш, голова профспілки працівників АПК Іван Гнідий, начальник відділу молоді та спорту Ольга Сабран.
У загальнокомандному заліку перше місце посіли представники КФК „Глибока”. На другому місці — ФСК „Тереблече”, третіми стали спортсмени ФСК „Карапчів”.
У традиційному футбольному турнірі ветеранів за перемогу боролись 6 колективів. Переможцями стали ветерани з Молодії, а до трійки найкращих увійшли також команди із Кам’янки та Глибоки (вони поділили між собою другу та третю сходинки).
Усім спортсменам, які взяли участь у фіналі районних сільських спортивних ігор, а також у волейбольних та футбольних змаганнях, вручили пам’ятні медалі, грамоти та кубки.