Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » 2013 » Листопад » 1 » ФК «Старий Вовчинець» — володар кубка ліги чемпіонів області
1:31 PM
ФК «Старий Вовчинець» — володар кубка ліги чемпіонів області
Довгоочікуваний фінальний матч ліги чемпіонів області відбувся минулої суботи на стадіоні «Буковина». Номінальний господар поля — «ДРІМ — ТІМ» Чернівці приймав команду ФК «Старий Вовчинець».

Вже з перших хвилин чернівецькі футболісти повели масовані атаки на ворота гостей. Та особливих загроз вони не становили, а згодом гра вирівнялась. І у підсумку перший тайм так і закінчився без забитих м’ячів.
Зате другу половину гри на полі переважала наша команда. Спершу рахунок відкрив красивим ударом Василь Томащук, а відтак Михайло Баланюк ще двічі змушував воротаря господарів поля виймати м’яч із сітки своїх воріт. Отож, із переконливим рахунком 3:0 ФК «Старий Вовчинець» переміг і став володарем почесного кубка ліги чемпіонів Буковини сезону 2013 року.