Головна » 2013 » Березень » 25 » Sport
6:05 PM
Sport
Волейболісти Димки — чемпіони району
Минулими вихідними завершилась фінальна частина чемпіонату району з волейболу серед чоловіків. Зустрілись чотири команди і гостра спортивна боротьба точилась до останньої гри. Так, більш досвідчені станівецькі волейболісти перемогли з рахунком 2:0 суперників з Карапчева і завоювали бронзові нагороди. Окрасою чемпіонату став поєдинок між командами сіл Димки і Сучевен. У вирішальній третій партії більш вдало зіграли волейболісти Димки, які із загальним рахунком 2:1 перемогли команду Сучевен і стали чемпіонами району. Срібло відповідно вибороли сучевенські спортсмени.
Переможець і призери нагороджені пам’ятними кубками, медалями і дипломами. Кращим гравцем чемпіонату визнано Олександра Омарова з Димки, якому вручили пам’ятний приз. У церемонії нагородження взяв участь заступник голови райдержадміністрації Михайло Божеску.
Команди ФСК «Димка»,  «Сучевени», «Станівці», «Карапчів» отримали право грати у фіналі районних сільських спортивних ігор 2013 року.